HomeO firmieProdukty i usługiPomocCennik połączeńKontakt z namiMoje konto
EuroTELEFONOferta dla firm | Numery DID | EuroTELFON softphone | Podłączenie | Jeśli chcesz kupić konto EuroTELEFON kliknij tutaj. Zamów konto |Jeśli chcesz kupić sprzęt do obsługi konta EuroTELEFON kliknij tutaj.Sklep z zabawkami

EuroTELEFON softphone

 - programy telefoniczne  dla PC i telefonów mobilnych

Oferujemy klientom programy na komputery PC oraz na różne typy telefonów komórkowych. Po ich zainstalowaniu, będzie można szybko korzystać z konta telefonicznego założonego w naszej sieci. Cała konfiguracja to wpisanie numeru konta telefonicznego i hasła.

Część z tych programów stosuje specjalną technologię tunelowania połączenia co daje kilka bardzo istotnych zalet:
bullet

Programy pracują nawet w sieciach, w których zablokowana jest standardowa telefonia VoIP (np w niektórych krajach takich jak Qatar, Dubaj i inne).

bullet

Z łatwością pokonują wszelkie firewalle.

bullet

Pracują nawet w sieci o niskim transferze (GPRS, Edge).


Jednak w wypadku komputera PC można stosować również wersję bez tunelu. Również wersje Video naszych programów na razie pracują w trybie standardowym (bez tunelu).

Programy na PC i tablety Windows 8:
EuroTELEFON Handy - w wersji z tunelem. Należy pobrać plik typu ".msi" i uruchomić go. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Jest łatwy w obsłudze, ale daje dużo możliwości takich jak weryfikacja taryfy, dostęp do kontaktów przypisanych do konta telefonicznego, możliwość szybkiego wpłacenia na konto dodatkowych funduszy.


EuroTELEFON Handy - w wersji bez tunelu. Należy pobrać plik typu ".msi" i uruchomić go. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Jest łatwy w obsłudze, ale daje dużo możliwości takich jak weryfikacja taryfy, dostęp do kontaktów przypisanych do konta telefonicznego, możliwość szybkiego wpłacenia na konto dodatkowych funduszy.
EuroTELEFON Video dla PC - pracuje w trybie standardowym, czyli bez tunelu. Zaawansowany softphone z obsługą komunikacji video, funkcji Chat, i SMS na platformie wewnętrznej oraz z możliwością zalogowania się do  innych sieci społecznościowych (Yahoo, Google, MSN). EuroTELEFON Video dla PC

Programy na telefony mobilne i tablety Android i Apple:

EuroTELEFONEuroTELEFON dla telefonów mobilnych (UMTS) w systemie Windows Mobile 5/6. Należy wkopiować pobrany plik instalatora (typu.cab) do telefonu i uruchomić go. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Program będzie pracował przez łącze Edge/UMTS/WiFi, w zależności od tego, co jest dostępne w telefonie.

EuroTELEFONEuroTELEFON dla telefonów mobilnych (Edge/UMTS/WiFi) w systemie Symbian (np. Nokia). Należy wkopiować plik instalatora (typu.sis) do telefonu i uruchomić go. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Program będzie pracował przez łącze Edge/UMTS/WiFi, w zależności od tego, co jest dostępne w telefonie. Lista przetestowanych modeli telefonów z systemem Symbian, na których program powinien prawidłowo pracować dostępna jest tutaj.


EuroTELEFONEuroTELEFON dla telefonów mobilnych i tabletów (Edge/UMTS/WiFi) w systemie ANDROID. Należy wkopiować pobrany plik instalatora (typu .apk) do telefonu i uruchomić go. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Program będzie pracował przez łącze Edge/UMTS/WiFi, w zależności od tego, co jest dostępne w telefonie. Program wykorzystuje technologię tunelowania połączenia.

EuroTELEFON VideoEuroTELEFON Video dla telefonów mobilnych oraz tabletów (UMTS/WiFi) w systemie ANDROID. Należy wkopiować pobrany plik instalatora (typu .apk) do telefonu i uruchomić go. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Program będzie pracował przez łącze Edge/UMTS/WiFi, w zależności od tego, co jest dostępne w telefonie, jednak do połączeń Video zalecane jest co najmniej UMTS/WiFi. Pozwala na komunikację typu czat na platformie EuroTELEFON oraz na Facebook i GMail. Obsługuje słuchawki i samochodowe systemy bluetooth. Program ten dostępny jest również za pośrednictwem Android Market.

EuroTELEFON VideoEuroTELEFON Video dla iPhone/iPad oraz na tablety Apple. Można go pobrać z Apple Store. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło). Program będzie pracował przez łącze Edge/UMTS/WiFi, w zależności od tego, co jest dostępne w telefonie.

Programy na telefony mobilne innych dostawców

Najlepsze programy typu softphone innych producentów, które mieliśmy okazję przetestować, są programami na telefony działające w systemie Android. Oto kilka z nich:

CSipSimpleCSipSimple - Bardzo dobry softphone dostępny z Android Market. Nie dość, że jest bezpłatny, to jest najlepiej zintegrowanym z systemem Android programem z testowanych przez nasz dział techniczny. Jakość dźwięku przy połączeniu WiFi lub UMTS jest perfekcyjna. Jest jedynym programam na rynku działającym z bezprzewodowymi słuchawkami Bluetooth. Najnowsza wersja  pracująca pod Android 4.xx działa prawidłowo nawet z większością systemów samochodowych audio ze zintegrowaną funkcją bluetooth. Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło oraz dane naszego serwera SIP i Proxy: sip.eurotelefone.eu). Program ma również w swoim systemie konfiguracji profil EuroTELEFON. Wybranie tego profilu upraszcza proces konfiguracji do podania numeru konta i hasła.

LinphoneLinphone - Bardzo dobry program integrujący również opcję video. Program do pobrania z Android Market. Program jest bezpłatny. Nie obsługuje słuchawek bluetooth, ale jakość połączenia nawet w trybie video na łączu WiFi lub UMTS jest perfekcyjna.  Po zainstalowaniu konieczne będzie wprowadzenie danych konta (numer i hasło oraz dane naszego serwera SIP i Proxy: sip.eurotelefone.eu).